Magic Dreams

Cykl: Kate Daniels (tom 4.5) | Seria: Obca Krew
Wydawnictwo: Ace Books
Magic Dreams
Kate Daniels
angielski
Iga

From New York Times bestselling author Ilona Andrews comes a tale of darkness, desire, and werecats. Alpha Pack leader Jim Shrapshire has always been the strong, silent type. But something has come over him—a magic force currently residing in one of the Pack’s headquarters. Were-tigress Dali Harimau has always wished she could get Jim’s attention—but now he needs her help. Stricken with a...

Stricken with a magic-sickness, Jim needs Dali’s flair for magic. And to save him, she must challenge a powerful, dark being to a battle of wits.

źródło opisu: http://berkleyjoveauthors.com/book2205

źródło okładki: http://berkleyjoveauthors.com/book2205

Beata | 2017-03-28
Przeczytana: 28 marca 2017

Bardzo dobra nowela o Jimie i Dali. Jim ma problem, magiczny problem... Zakochana w nim Dali próbuje mu pomóc. No i musiało się zdarzyć, co się zdarzyło, by Jim uczynił pierwszy krok...:) Słodka nowela, a mama Dali powaliła mnie na łopatki... śmiałam się do rozpuku... taka mamusia może być traktowana w kategoriach klątwy:)

książek: 1943
Magda | 2014-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Krótkie losy Jima i Dali. Uzupełnienie ich losów. Krótkie, słodkie, idealne dopełnienie do całej serii.

Alathariel | 2018-08-17
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 15 sierpnia 2018

To już trzecia nowela z cyklu Kate, którą przeczytałam i na prawdę jestem zadowolona. Tym razem poznajemy od drugiej strony Jima i Dalię. Magic Dreams pozwala przeżywać na nowo świat, który będzie dostępny dopiero, gdy ukaże się kolejna część sagi. Polecam na ten straszny czas oczekiwania na kolejną przygodę z urban fantasy :)

Jim ma kłopoty natury magicznej. Problemy polegają na pozostaniu przytomnym, cały czas zasypia. Po pomoc udaje się do Dali, która jest strażnik Bunut Bolog i specjalizuje się w religiach orientalnych.
Jest to lekka i zabawna lektura. Pomysł jest z pewnością ciekawy. Jak zwykle w książkach Andrews mamy magiczny galimatias. Tym razem osobą która, rozwiąże sprawę i przyjdzie z odsieczą jest ślepy magiczny biały tygrys.

Wampirzyca | 2015-11-19

Jim i Dali, odkąd tylko pojawił się ich wątek w 4 tomie o Kate Daniels marzyłam by o nich poczytać! Pierwsza myśl- oh, czyż oni nie byliby uroczą parą? Widzę oczami wyobraźni tę parkę i prezentują się ślicznie! Ale...czy skończą razem? Bo droga do szczęśliwego zakończenia nie jest łatwa. Zwłaszcza gdy mieszkasz w Atlancie, pełnej magii i niebezpieczeństw. Przyjemny dodatek do całej serii.

daria | 2013-02-20
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 19 lutego 2013

Zdecydowanie czuję ogromny niedosyt. Chcę więcej Dali i Jima.

anta_a | 2016-02-19
Przeczytana: 18 lutego 2016

Miła nowelka. Główną jej bohaterką jest półślepa biała tygrysica. Książeczka trochę bardziej naiwna i przewidywalna niż poprzednie części, w dodatku akcję napędza głównie uczucie (romans), a nie zagadka do rozwiązania i tajemnica.
Lekka, szybka, można przeczytać raczej jako uzupełnienie i w oczekiwaniu na kolejny tom.

Dali jest urocza, wciąż mnie zaskakuje, ale Jim moim zdaniem w tym akurat opowiadaniu nie wypadł najlepiej :)

Namira | 2013-07-29

Więcej, więcej Ilony Andrews!

alex11 | 2014-07-06
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Krótka nowela ale za to jaka!
Kocham Jima i Dali, jejciu są słodcy...
Oczywiście jest pewna misja, ale nie ma dramatu no i jest humor....całe mnóstwo humoru..
No bo serio?... Ślepy, wegetariański tygrys? Hahah już to jest śmieszne. Polecam!