Bóg nie pyta o moje CV

Tłumaczenie: Ewa Janik, Maria Stelmach
Wydawnictwo: Homo Dei
Dieu ne me demande pas man CV
978-83-62579-63-1
Bóg, miłosierdzie Boże, Biblia
religia
Abigail

Bóg akceptuje nas takimi, jacy jesteśmy, okazuje miłosierdzie każdemu, kto zwraca się do Niego, szczególnie w sakramencie pokuty. Wszyscy chrześcijanie w to wierzą! Ale czy rzeczywiście wierzymy także, że Bóg nie chowa urazy wobec naszych błędów, upadków, naszej przeszłości, tego wszystkiego, czego się wstydzimy? Jesteśmy usprawiedliwieni przed Bogiem, a czy nie pozostajemy ciągle winni, podejrzani i potępieni w oczach innych ludzi i w naszych własnych? Rémi Schappacher zaprasza nas do zanurzenia się w Bożej miłości, aby pozwolić działać Łasce, która przywraca każdemu jego pierwotną niewinność. Poprzez lekturę czytań biblijnych, takich jak upadek Adama i Ewy, spotkanie Jezusa z jawnogrzesznicą, wskrzeszenie Łazarza, otwiera nowe perspektywy dla naszej nadziei. Czytając tę książkę, każdy z nas będzie mógł wykrzyknąć z radością: "Czy to naprawdę możliwe, że Bóg mi przebacza? Bóg kocha mnie aż do tego stopnia?". Właśnie tak!

"Nigdy nie zgłębimy tajemnicy Miłosierdzia Bożego!"

źródło opisu: http://homodei.com.pl/product_info.php?products_id=270

źródło okładki: http://homodei.com.pl/product_info.php?products_id=270