flora i fauna

Album przedstawia trzy znaczące stadniny koni arabskich w Polsce. Autorka opisuje krótko historię i przedstawia charakterystykę każdej stadniny, a przede wszystkim przybliża ją Czytelnikowi na pięknych, artystycznych zdjęciach. Widać w nich zarówno umiłowanie koni, jak i szczególną wrażliwość na całą otaczającą przyrodę. Składające się na ten album fotografie to opowieść nie tylko o urodzie polskiego araba, lecz również o stadninach w Janowie Podlaskim, Michałowie i Białce, skąd pochodzą najbardziej cenione na świecie konie.

Monika | 2015-11-01
essteem | 2015-09-17