Kociaki w koszyku

Wydawnictwo: Hachette Polska
Kittens in the Kitchen
zwierzęta, koty, kociaki
sinnatag

W kuchni państwa Williamsów okociła się bezdomna kotka. Gabi jest zachwycona, jednak pan Williams chce się pozbyć nowo narodzonych kociąt. Dziewczynka ma tydzień na znalezienie im nowego domu.

Czy Gabi i Mattowi uda się znaleźć opiekunów dla czterech małych kotków? To sprawa życia lub śmierci!

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl/

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/

Michał | 2018-11-05
Przeczytana: styczeń 2009

Przeczytałem, zanim się zorientowałem, że lubię czytać . Ot dzieckiem będąc dużo nie wymagałem, krótka w miarę interesująca, lubiłem koty to i zasmucic się można było. Ogólnie miło wspominam

Ami_Rose | 2017-04-18

Książka jest ok jednak spodziewałam się czegoś ciekawszego. Nie żałuje,że ją przeczytałam, jednak zawiodłam się trochę na tej książce.