Jak być bohaterem dla swoich dzieci

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki

Badania przeprowadzone przez zespół ekspertów wykazują, że u ośmioklasistów, którzy przez co najmniej 11 godzin tygodniowo byli pozostawieni bez nadzoru rodzcielskiego, ryzyko popadnięcia w nałogi jest dwukrotnie większe, niż u ich rówieśników objętych pełną opieką rodziców.Czym przede wszystkim zajmują się dzieci z kluczem na szyi po zakończeniu zajęć szkolnych?Książka jest dobrą propozycją dla rodziców, którym zależy na bliskim związku z dziećmi.

mariola | 2016-10-22
Małgorzata SuBu | 2016-03-21