Zgłosuj na książki roku 2017

Z Nikim

Kaskaderka016

Książka opowiada o 15-letnim chłopcu, Andrzeju, którego poznajemy na rozprawie rozwodowej jego rodziców. Mieszka w Sofii, jest Bułgarem. Przebywa z matką, lecz często nie ma go w domu. Czas spędza z najbliższymi przyjaciółmi - Gelem i Tonio. Ci dwaj chłopcy są starsi od głównego bohatera, dlatego też czasem traktują go nieco z góry. Zwracają się do niego "Dziecinko" i często, jak to chłopcy w tym wieku, zakładają się o różne rzeczy, skutkiem czego było... Tego można dowiedzieć się czytając już książkę.

Julia Kuciara | 2016-04-23
Magdalena773 | 2017-05-03