Rytuały dla samotnych

Rituale für Alleinsein
978-83-246-1002-0
poradniki
Othala

Samotność. Czasem doprowadza nas do łez, innym razem staje się odtrutką, odpoczynkiem od zgiełku dnia codziennego. Bywa, że od niej uciekamy, ale równie często pragniemy choć chwilę pobyć tylko ze sobą, znaleźć się z dala od obowiązków i codziennej rutyny. Nawet mała dawka właściwie zażytej samotności potrafi mieć działanie prawdziwie detoksykujące. Szukasz ukojenia? Plastra na niespokojną duszę? Eliksiru na skołatane serce? Pozwól sobie na podróż do własnego wnętrza.

Możesz być singlem lub posiadać partnera. Możesz być domatorem albo otaczać się gronem przyjaciół. Bez względu na płeć, zawód i wykształcenie jesteś osobą niepowtarzalną, a czas, jaki nauczysz się poświęcać sobie, sprawi, że zaczniesz to wreszcie dostrzegać i pozwolisz, by zobaczyli to również inni. Ten przewodnik pozwoli Ci postawić pierwsze kroki na uzdrawiającej drodze, którą właśnie zmierzasz. Małe rytuały i ćwiczenia zajmą Ci mniej czasu, niż myślisz, a w zamian ofiarują równowagę psychiczną, na jaką niewielu ludzi może dziś sobie pozwolić. Odkryj swój twórczy potencjał i nie bój się realizować marzeń.

źródło opisu: http://sensus.pl/ksiazki/rytualy-dla-samotnych-doris-iding,rytsam.htm

źródło okładki: http://sensus.pl/ksiazki/rytualy-dla-samotnych-doris-iding,rytsam.htm

Krystian | 2018-02-07
Przeczytana: 27 stycznia 2016