Szukam pracy Rozmowy kwalifikacyjne

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Chcesz zdobyć pracę, o jakiej marzysz? Wiesz, o czym masz pamiętać, zanim przystąpisz do rozmowy kwalifikacyjnej? Dobre przygotowanie do walki o atrakcyjne stanowisko to połowa sukcesu. Warto skorzystać z poradnika, który podpowie, jak zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy, jak zaprezentować swoje mocne strony oraz jak wystrzegać się ewentualnych pułapek. Putti von Rahden i Manfred Lucas zawarli w swej książce mnóstwo informacji oraz praktycznych rad dla wszystkich. Którzy wybierają się na te swoiste, trudne pertraktacje, czy to do małej rodzinnej firmy, czy do wielkiego, międzynarodowego koncernu. Sztuka autoprezentacji jest nieoceniona i stwarza przed Tobą wielkie szanse. Wykorzystaj je!

źródło opisu: Astrum, 1999

źródło okładki: zdjęcie autorskie