Berrr's Vow

Okładka książki Berrr's Vow Laurann Dohner
Okładka książki Berrr's Vow
Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: Zorn Warriors (tom 4) fantasy, science fiction
Zorn Warriors (tom 4)
Ellora's Cave
2011-07-05
2011-07-05
9781419964589
Science Fiction Aliens Romance Paranormal Romance +18

Shanna została porwana z ziemi i przywieziona na planete Zorn by ją sprzedać. na szczęście w pore uratował ją ich przywódca Berr. Mimo że był związany z inną kobietą , zabrał dziewczynę do swojego domu jako pomoc domową. Niestety dziewczyna na opak zrozumiała jego słowa i zrozumiała że czekające 6 dziewczyn na korytarzu i w jego łóżku wcale nie są sprzątaczkami. Jednak z racji wielkiego przyciągania i pożądania Berr jest w stanie zrezygnować z nich dla nocy spędzonych z Shanną. Dopiero gdy kobiety z zazdrości rzucają sie na jego ziemiankę,, wyrzuca je wszystkie Niestety ich problemy na tym sie nie kończą gdyż pozostaje kwestia jego związanej która nie życzy sobie żadnych rywalek mimo ze nie cierpki Berra. Książka bardzo ciekawa, zupełnie z innej beczki. Świetnie się czyta, polecam

Uwielbiam pióro Laurann Dohner. Pisze dobrze, tworzy świetnych bohaterów i fajne akcje.
Oczywiście Zorn Warriors - seria o seksownych obcych, którzy biorą sobie ziemianki - to romans/erotyk, więc trzeba wiedzieć czego można się po tym spodziewać!
Tym razem na tapetę trafił Berrrs i Shanna.
Co takiego niezwykłego?
On - ma już związaną, która jest okropną kobietą i sporo namiesza pod koniec. Ma dzieci, które mają ludzkie związane. Ma okropne pomoce domowe i jak każdy z Zorn sypia z nimi...
Shanna - jest charakterna, potrafi walczyć! To kobieta petarda!
Co tu mamy?
Shanne porywają okropni Collis, by sprzedać ją jako niewolnicę. Zostaje jednak uratowana przez oddział mężczyzn Zorn którym dowodził Hyvin Berrr. Od razu pojawia się sprzeczka, czyja będzie ludzka kobieta - jest trochę śmiechu. Potem mamy akcje w domu Berrra. Z jego pomocami domowymi, z gośćmi... Z jego związaną... I walkę!
Duży plus za wspominki i wplatanie bohaterów z poprzednich części!!!

Tym razem na tapetę trafił Berrrs i Shanna.
Co takiego niezwykłego?
On - ma już związaną, która jest okropną kobietą i sporo...

Jak dla mnie najlepsza część tej serii, jest akcja, tęcza uczuć, bohaterowie w stylu Dohner, wszystko co uwielbiam. Gorąco polecam wszystkie tomy.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Czwarta część Zoriańskich Wojowników, który biorą sobie za żony ludzinki.
Hyvin Berrr to najprawdziwszy zoriański DILF, o którego biją się wszystkie kobiety nie tylko z jego ojczystej planety, te z Ziemi też. Dosłownie.

Czwarta część Zoriańskich Wojowników, który biorą sobie za żony ludzinki.

Lekka opowieść o kosmitach, która fajnie się czyta. Taki romansik miedzygatunkowy... Oczywiście nie ma co wymagać rozbudowanej akcji ani skomplikowanych osobowości ale nudy nie ma. Polecam na raz!

Jak na romans paranormalny - naprawdę niezła. Chyba najlepsza część z 5 tomowej serii (jak dotąd).

Z czterech części ta wydaje mi się najlepsza <3

Z czterech części ta wydaje mi się najlepsza <3

Książka poziomem porównywalna do drugiej i trzeciej części. Podobają mi się odniesienia do poprzednich części. To co na początku było dla mnie nielogiczne, teraz zostało spójnie wyjaśnione. Dobrze się czyta pod rząd w kolejności pisania przez autorkę, tworzy to spójny obraz całości. Oczywiście zawsze można się przyczepić do wielu rzeczy - jak poziom prowadzonych rozmów wśród tej niby elity planety;-) Biorąc jednak pod uwagę całokształt jest to coś innego niż większość literatury. Łatwo się czyta i mocno wciąga. Jest też wiele momentów, w których uśmiech ciśnie się na twarz. W ogóle autorka ma specyficzny styl pisania i jak widać głowę pełną pomysłów;-) Każda z jej książek wzbudziła we mnie chęć przeczytania kolejnej;-)

Muszę przyznać, że wciągnęłam się w tą serię i chce więcej. Jest to moja druga ulubiona cześć. W każdym "tomie" niby to samo, ale w innych okolicznościach, więc nie jest nudno.

• 2015
  • Romans