Berrr's Vow

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zorn Warriors". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ellora's Cave
Berrr's Vow
9781419964589
angielski
_Harper_

Kidnapped from Earth and transported to planet Zorn to be sold as a sex slave, Shanna is one angry, frightened woman ready to fight anyone who tries to touch her. Raised in foster care, she’s not going to take any crap off some alien men no matter how big, terrifying or muscular they are. Before she can be sold, she’s freed by a huge, sexy Zorn warrior…a warrior with the most beautiful blue eyes she’s ever seen. Shanna demands he take her under his protection when she realizes she’s stuck on Zorn.

Hyvin Berrr, the leader of Zorn, thinks humans are helpless and weak. Shanna decides to teach the big hunk he’s wrong by knocking him on his backside. He might think she’s playing but she’s trying to teach him a lesson. She’s not sure if she wants to fight her feelings for the sexy alien, though if a woman has to lose a battle, this just might be the one time to concede.

źródło opisu: Ellora's Cave Publishing, 2011

źródło okładki: http://www.jasminejade.com

Czwarta część Zoriańskich Wojowników, który biorą sobie za żony ludzinki.
Hyvin Berrr to najprawdziwszy zoriański DILF, o którego biją się wszystkie kobiety nie tylko z jego ojczystej planety, te z Ziemi też. Dosłownie.

myfascinatingbooks | 2016-06-06

Jak na romans paranormalny - naprawdę niezła. Chyba najlepsza część z 5 tomowej serii (jak dotąd).

daria | 2015-11-28
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 listopada 2015

Muszę przyznać, że wciągnęłam się w tą serię i chce więcej. Jest to moja druga ulubiona cześć. W każdym "tomie" niby to samo, ale w innych okolicznościach, więc nie jest nudno.

kowaleczka | 2016-01-04
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Książka poziomem porównywalna do drugiej i trzeciej części. Podobają mi się odniesienia do poprzednich części. To co na początku było dla mnie nielogiczne, teraz zostało spójnie wyjaśnione. Dobrze się czyta pod rząd w kolejności pisania przez autorkę, tworzy to spójny obraz całości. Oczywiście zawsze można się przyczepić do wielu rzeczy - jak poziom prowadzonych rozmów wśród tej niby elity planety;-) Biorąc jednak pod uwagę całokształt jest to coś innego niż większość literatury. Łatwo się czyta i mocno wciąga. Jest też wiele momentów, w których uśmiech ciśnie się na twarz. W ogóle autorka ma specyficzny styl pisania i jak widać głowę pełną pomysłów;-) Każda z jej książek wzbudziła we mnie chęć przeczytania kolejnej;-)

Z czterech części ta wydaje mi się najlepsza <3

jovvi | 2016-06-08

Lekka opowieść o kosmitach, która fajnie się czyta. Taki romansik miedzygatunkowy... Oczywiście nie ma co wymagać rozbudowanej akcji ani skomplikowanych osobowości ale nudy nie ma. Polecam na raz!

skanka | 2015-07-16
eve12lina | 2018-01-08