Body language

Wydawnictwo: Petit
mowa ciała
poradniki

Język ciała jako najbardziej wyrazisty środek komunikacji pozawerbalnej. # Jak przekazujemy sygnały i informacje o sobie poprzez: wyraz twarzy i gesty # postawy i spojrzenia # strój, biżuterię, ulubiony dezodorant # Jaki wpływ na język ciała mają: inteligencja umysłowa i inteligencja emocjonalna # terytoria i strefy # mity i fakty # Z książki dowiesz się także: o niebezpieczeństwach języka ciała w kontaktach międzynarodowych # czy można czytać w ludziach jak w książkach ? # dlaczego wykrywacz kłamstw kłamie?