Kościół farny w Krośnie - pomnik kultury artystycznej miasta. Materiały z sesji naukowej Krosno, listopad 1996

Wydawnictwo: Muzeum Rzemiosła w Krośnie
83-905920-2-9
sztuka
Snoopy

Publikacja naukowa ze słowem wstępnym prof. dra hab. Tadeusza Chrzanowskiego prezentująca referaty sesyjne, uzupełniona zapisem głosów w dyskusji oraz opatrzona literaturą przedmiotu. Zawiera interesujące wystąpienia wybitnych polskich historyków sztuki poświęcone kościołowi farnemu w Krośnie, m.in.: prof. dra hab. Tadeusza Chrzanowskiego, prof. dra hab. Jerzego Gadomskiego, prof. dra hab. Andrzeja M. Olszewskigo.

źródło opisu: www.muzeumrzemiosla.pl

źródło okładki: www.muzeumrzemiosla.pl