Otaku numer 37 (kwiecień 2012)

Cykl: Otaku (tom 37)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, japonia
czasopisma
luniaczek

Co znajdziecie w środku? Tradycyjnie całą masę recenzji najnowszych i tych nieco starszych tytułów oraz publicystykę. A w tym numerze naprawdę będzie się działo! Czekają na Was recenzje m. in. polskiego wydania "Beyblade: Metal Masters" czy "Last Exile: Ginyoku no Fam" czyli rozpaczliwej próby wskrzeszenia hitu sprzed lat. Do tego oceny równie kolorowego co przygodowego "Katanagatari" oraz...

Czekają na Was recenzje m. in. polskiego wydania "Beyblade: Metal Masters" czy "Last Exile: Ginyoku no Fam" czyli rozpaczliwej próby wskrzeszenia hitu sprzed lat. Do tego oceny równie kolorowego co przygodowego "Katanagatari" oraz rybnego "Gyo"!
Dział offroad także obrodzi w mnogość ciekawych tekstów. Postanowiliśmy pochylić się trochę nad problemem dotykającym ostatnimi czasy nasz fandom, stąd tekst o "konwentowej apokalipsie". Natomiast Ci, którzy mają marzenia o stworzeniu własnej gry będą mieli okazję przybliżyć się do ich spełnienia po lekturze obszernego tekstu o programach do tworzenia własnych produkcji.
Ponadto w numerze znajdziecie rozwiązania konkursów na zdjęcie w klimatach "Final Fantasy" oraz rysunkowy "AXN Spin". Co więcej, czekać będzie na Was kolejne wyzwanie! Tym razem do zgarnięcia polskie wydanie "Beyblade: Metal Masters" na DVD.

źródło opisu: Studio JG, 2012

8,33 (3 ocen i opinii)
Zasady magii
Alice Hoffman

5 (2 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!