Otaku numer 29 (kwiecień 2011)

Cykl: Otaku (tom 29)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, jJaponia
czasopisma
luniaczek

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was recenzje najlepszych tytułów - zarówno najnowszych, jak i starszych produkcji, które każdy fan znać powinien. W tym numerze szczególną uwagę poświęcimy hitowi "Durarara!!", który ma już całkiem pokaźną grupkę wielbicieli w naszym kraju. Nie wiecie, kim jest Shizuo i Izaya? Czas najwyższy nadrobić te zaległości! Z innych nowości, prześwietlimy OAV-kę "Black Rock Shooter", poznamy piekielnego Beelzebuba, równie piękną, co groźną Bridget z "Freezing" oraz... japońską wersję Iron Mana! Pod lupę weźmiemy też starsze tytuły - kultowe anime "Space Battleship Yamato", mangę "20th Century Boys", niezwykle pogodne "Letter bee", a w ramach "top 10" - mangi Osamu Tazuki.

Ciekawych tematów nie zabraknie także w działach kultura i offroad. Prócz drugiej części klasyfikacji bizonów, w nowym numerze znajdziecie recenzję szalonych bijatyk 2D z serii "BlazBlue" oraz artykuł poświęcony katastrofie w Japonii. W ramach nauki japońskiego dowiecie się jak tworzyć daty oraz poznacie rozwiązanie testu rocznego z poprzedniego numeru. A na deser... Artykuł, którym chcielibyśmy rozpocząć dyskusję "Czy wypada czytać w empikach"?.

źródło opisu: Studio JG, 2011

Elżbieta Piętak , Dariusz Piętak

Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas
Małgorzata Gutowska-Adamczyk

8 (1 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

7,33 (3 ocen i opinii)
Powiedz życiu tak, Lili
Anna H. Niemczynow

0 (0 ocen i opinii)
Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie
KAFIR , Łukasz Maziewski

0 (0 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!