Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

Tłumaczenie: Katarzyna Jurczak
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Ich weiss, was du denkst
978-83-7377-550-3

Czytanie w myślach jest niezwykle intrygujące. To umiejętność, której możesz teraz sam się nauczyć dzięki książce Thorstena Havenera. Autor potrafi bez trudu odczytać to o czym w danym momencie myślą inni. On wie i widzi rzeczy, których inni się nawet nie domyślają. To prawdziwy sztukmistrz, artysta, prezentujący swoje niezwykłe umiejętności w zapierających dech widowiskach. Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Prowadzi także pokazy na żywo z udziałem publiczności.

Teraz w swojej pierwszej na polskim rynku książce, przedstawia najważniejsze techniki rozszyfrowywania ludzkiego umysłu. Pokazuje, że czytanie w myślach jest możliwe także bez posiadania nadprzyrodzonych zdolności czy umiejętności jasnowidzenia. Prezentuje listę swoich instrumentów mentalnych oraz tłumaczy za pomocą licznych eksperymentów, praktycznych ćwiczeń, jak ich używać w życiu codziennym. Wyjaśnia jak ważne jest dokładne obserwowanie swojego rozmówcy. Gesty, mimika i mowa ciała każdego człowieka spowodują, że to, o czym myśli stanie się dla Ciebie widoczne bez wypowiadania przez niego jakichkolwiek słów.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2012

źródło okładki: http://www.talizman.pl/wiem-co-mylisz-sekret-czyta...»

Badboy95 | 2017-03-04

Zacznę od tego, że tę książkę znalazłem w ulubionych u jednego renomowanego użytkownika tej strony, który opisuję tę książkę w samych super alternatywach, a jako, że jestem człowiekiem empatycznym (przynajmniej tak mi się wydaję...;D), po tytule tej lektury postanowiłem ją koniecznie sprawdzić.

Powiem tak, słabszej pozycji chyba jeszcze nigdy nie czytałem (staram się dobierać tylko takie książki, aby mnie zainteresowały, pociągały), do połowy ta książka jest zwyczajnie tak nużąca, że chłopak żyjący pełnią życia w moim wieku (22 lata) jest w stanie zasnąć. Osobiście czytałem tę książkę około tygodnia oOOO. Książka ma zaledwie 200 stron ale to jest tak słabe, że czytać się tego odechciewa bo autor tego tekstu przedstawia sytuację, na które zwyczajnie szkoda tracić czasu w życiu aby tego się nauczyć np 'gdy człowiek przechyla głowę do przodu i jednocześnie do dołu oznacza to, że chce on chronić swoja szyję chronić' (śmiech i cyrk na sali.).
Chyba większość ludzi na naszej planecie...

poloscraft | 2015-10-30

Książka o niczym. Większość to biografia autora

Michał Bagiński | 2015-07-14

słaba - ciężko z tego wodolejstwa cokolwiek przydatnego wyczytać.

testolandia | 2015-03-02
Przeczytana: 09 lutego 2015

Chyba każdy z nas chciałby umieć czytać w myślach. Cudownie byłoby wiedzieć, co tak naprawdę inni o nas sądzą ;) Okazuje się, że aby zgłębić tą umiejętność wcale nie musimy mieć paranormalnych umiejętności, ani używać magicznych sztuczek. W książce Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach autor przedstawił wiele technik, dzięki którym jesteśmy w stanie "odgadnąć" myśli innej osoby.
Thorsten Havener jest artystą, trenerem i wielką medialną osobistością oraz mistrzem sztuki czytania w myślach. Swoje zdolności prezentuje w widowiskach, które zapierają dech w piersi i cieszą się ogromną popularnością. Występuje w wielu programach telewizyjnych, radiowych, a także w pokazach na żywo.

Książka Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach to swoisty poradnik o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności. Autor dzieli się z nami wieloma technikami i trikami, dzięki którym jesteśmy w stanie rozszyfrować ludzkie myśli. Thorsten...

Kamila Ka-cka | 2015-01-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 30 stycznia 2015

Można dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy...np. jak stosowanie niektórych wyrazów wpływa na odbiorców i ich zachowanie.

gabrielka | 2014-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2014

Gdy tylko dowiedziałam się o tej książce wiedziałam, że jest ona w sam raz dla mnie. Hipnoza, telepatia, mowa ciała.. -rzeczy, które interesują każdego. Cieszę się, że dzięki Havener Thorsten mogę poznawać głębiej, to co mnie ciekawi. Książka jest rewelacyjna. A eksperymenty w niej się znajdujące zachęcają to dalszego czytania :)

zalciaa | 2014-04-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014!
Przeczytana: 30 kwietnia 2014

Pozycję tę znalazłam robiąc porządki w biblioteczce. Zaintrygował mnie tytuł, toteż postanowiłam ją szybko przeczytać. Na początku książki dowiaduję się przez długi czas, jak to wspaniale, że właśnie tę lekturę wybrałam, ile to ona mnie nie nauczy! Jeżeli już ktoś popełnił ten błąd i ją kupił, to po co na starcie ciągle przekonywać go do słuszności tego wyboru... Nie dowiedziałam się raczej nic nowego, uzupełniłam jakieś pseudo ankieto-quizy niczym rozwiązywanie psychotestów w podstawówce. Jeżeli chodzi o pozytywne aspekty, to autor na pewno pokazuje wagę zauważania niuansów. Ciekawe, jak wiele można wyczytać z samego zachowania danego człowieka. Niemniej jednak, czytając miałam wrażenie, że cała ta książka to jeden wielki chwyt marketingowy. Jeżeli ktoś nie ma zielonego pojęcia na temat psychologicznego podejścia do najprostszych zachowań ludzi, to na pewno sporo się dowie.

Ipsylon | 2014-02-25
Na półkach: Przeczytane, Różne, Posiadam
Przeczytana: 25 lutego 2014

Temat niezwykle interesujący, książka logiczna i rzeczowa, choć sam mentalizm ma w sobie coś z matematyki; nie jest dla każdego. Mimo wszystko warto było przeczytać. Może po pięciokrotnej lekturze coś u mnie zaskoczy.
Książkę gorąco polecam.

Fifi2001 | 2013-12-18

Chciałbym to książkę przeczytać ale niewiem co mi da ta książka możecie mnie oświecić

Larysa | 2013-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2013

Z Havener'em miałam okazję już się spotkać podczas oglądania telewizji i najróżniejszych filmików na youtube. Thorsten - wielki mistrz i trener czytania w myślach, oraz przysłowiowa gwiazda show biznesu nie mogłaby przepuścić okazji by nie zarobić jeszcze więcej. Tak więc powstała książka jego autorstwa. "Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach" gdyby nie napisana w komercyjnym szale na pewno dostałaby ode mnie o niebo lepszą ocenę niż tą prezentowaną powyżej.

Cóż mogę powiedzieć - cała książka to w pewnym sensie poradnik jak czytać w ludzkich myślach. Obszernie opisane techniki i triki mające na celu rozszyfrować ludzkich myśli teraz stoją przed nami otworem. Thorsten nie szczędzi nam swoich pomysłów, przykładów i doświadczenia. Dokładnie i starannie tłumaczy nam jak wniknąć w umysł danej osoby i wyciągnąć z niej to czego nie chce nam powiedzieć.

Jeśli ktoś spodziewa się magii, czarów i Bóg wie co jeszcze - bardzo mi przykro (albo i nie) - tutaj tego nie znajdziecie....