Color atlas of anatomy
978-83-200-4285-6
albumy

W skład pakietu wchodzą publikacje: Atlas anatomii. Fotograficzne studium ciała człowieka oraz Anatomia człowieka. Tablice. Wydawnictwo zapewnia użytkownikom ATLASU rozbudowane zaplecze internetowe z interaktywnym oprogramowaniem, służące do weryfikacji posiadanej wiedzy. W Atlasie zaprezentowano anatomię w ogólnym ujęciu z uwzględnieniem topografii oraz ułożenia warstwowego struktur...

W Atlasie zaprezentowano anatomię w ogólnym ujęciu z uwzględnieniem topografii oraz ułożenia warstwowego struktur anatomicznych.
Obok unikalnych fotografii preparatów anatomicznych poszczególne obszary ciała zostały dodatkowo zilustrowane schematycznymi rysunkami i obrazami badań diagnostycznych. Atlas jest najbardziej aktualnym źródłem poprawnego polskiego i łacińskiego mianownictwa anatomicznego.
Zwięzłe ujęcie wiadomości o unerwieniu, mięśniach i naczyniach:

kolorowe ilustracje z krótkimi, przejrzystymi opisami,
tabelaryczne zestawienia najważniejszych informacji,
przegląd najważniejszych funkcji,

Wydanie polskie Atlasu jest tlumaczeniem najnowszego, poprawionego i ualtualnionego wydania oryginalu z 2011 roku. Każdy rozdział poprzedza wstęp, przybliżajacy jego tematykę. W wielu miejscach zamieszczono nowe obrazy rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. W większości rozdziałów umieszczono fotografie nowych preparatów.
Doskonałe uzupełnienie ATLASU ANATOMII stanowią skorelowane z nim TABLICE
Zwięzłe ujęcie wiadomości o unerwieniu, mięśniach i naczyniach:
• kolorowe ilustracje z krótkimi, przejrzystymi opisami,
• tabelaryczne zestawienia najważniejszych informacji,
• przegląd najważniejszych funkcji.
• wskazówki kliniczne podkreślające znaczenie wiedzy anatomicznej w rozwiązywaniu problemów klinicznych.

źródło opisu: http://www.wydawnictwopzwl.pl/szukaj/prd,atlas-ana...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwopzwl.pl/szukaj/prd,atlas-ana...»

Revenga | 2013-06-22

Te zdjęcia są po prostu piękne...

Sigur Varno | 2014-04-25

Nie jestem studentem medycyny, ale atlas anatomii zawsze chciałem mieć. Szukałem atlasu z polskimi opisami. Przypadkiem trafiłem na niego w mojej dzielnicowej bibliotece. Kupiłem go tego samego dnia. Jest idealny. Przejrzysty,profesjonalnie wykonany, zdjęcia bardzo dobrej jakości.

Ewa Kowalska | 2014-09-08
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 02 października 2014

Jak pięknie jest zbudowany człowiek!

ellegarden | 2013-12-01
Eufrozyna | 2013-09-06