Księga Aniołów

837298445X
Religia, aksjologia,
religia
venezuela

Jest to książka pod wieloma względami niezwykła, z jednej strony bowiem inspiracją jej powstania były osobiste przeżycia autorki, z drugiej natomiast wieloletnie badania tradycji rozmaitych kultur i religii. Książka opowiada nie tylko o współczesnych spotkaniach ludzi z aniołami, ale także śledzi wyobrażenia i rozwój studiów nad nimi w trakcie całej historii ziemskiej cywilizacji. Bogato ilustrowana.

źródło opisu: Zysk i S-ka 2003

źródło okładki: Zysk i S-ka 2003