Poznaj Swojego Anioła

Wydawnictwo: FILAR
Who is Your Guardian Angel?
83-87892-45-9
Lidia

Czy chciałbyś wiedzieć, kto jest Twoim Aniołem? Poznać tę niezawodną istotę, która znajduje się zawsze obok Ciebie, pomaga z ukrycia i prowadzi przez życie, jak najlepszy przyjaciel? Nie jest to wcale trudne. Wystarczy zajrzeć do książki Veronique Jarry i w oparciu o datę swego urodzenia ustalić, kto kieruje Twoim losem oraz dowiedzieć się, jakie znane osobistości korzystały i korzystają z pomocy tego samego Anioła. Horoskopy zawarte w tej książce zostały opracowane przez autorkę na podstawie wnikliwej analizy starożytnych manuskryptów i pism świętych różnych religii świata. Veronique Jarry jest z pochodzenia Francuzką a mieszka na Florydzie. Mówi, że w życiu wszystko jest możliwe, jeśli się podchodzi do tego z sercem i z pomocą swego Anioła Stróża. Poznaj zatem swego niebiańskiego opiekuna.

źródło opisu: www.filar.ibz.pl

źródło okładki: www.filar.ibz.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!