Mam przyjaciela kierowcę autobusu

Seria: Mądra Mysz. Zawody
Wydawnictwo: Media Rodzina
Ich hab einen Freund, der ist Busfahrer
vivi22

Andrzej musi sobie świetnie radzić z różnymi sprawami — jest przecież kierowcą autobusu. Skąd pasażerowie wiedzą, kiedy przyjedzie następny autobus? Skąd wiedzą, jaką jedzie trasą? Są różne typy autobusów. I wszystkie potrzebują specjalnej myjni!

źródło opisu: http://shop.mediarodzina.com.pl

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/

niuniadebesciak | 2017-12-30
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 30 grudnia 2017

Skromnie wydana książeczka będzie wielką radością dla dziecka zainteresowanego komunikacją miejską. Przystępny język, dużo informacji, naprawdę polecam.

Kotkad | 2017-03-07
Przeczytana: 06 marca 2017

Fajna seria o pojazdach które dzieciaki uwielbiają. Ta książeczka o autobusach. Na części o kokpicie to nawet mama się zainteresowała.
W samej ksiazeczce mamy o autobusach, różnych ich rodzajach. O zajezdni, myjni dla autobusów, zawodzie kierowcy. Bardzo ciekawa i pouczająca ksiazeczka a dzieciaki naprawdę z uwagą słuchają. Ciekawe ilustracje dodatkowo na plus

Bravo26 | 2017-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2017

Trochę niepolskie klimaty, ale przykuwa uwagę i ogląda się książeczkę z zaciekawieniem.