Zgłosuj na książki roku 2017

Małgosia i niecodzienne porządki

Tłumaczenie: Adam Girzejowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielkie problemy małych ludzi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
Lea Wirbelwind raumt auf oder auch nicht
978-83-7442-637-4
dla dzieci, porządki
vivi22

Mała Małgosia ma czas do niedzieli, żeby solidnie wysprzątać swój pokój. Jej mama i tata zgodnie twierdzą, że musi się wreszcie nauczyć utrzymywać wokół siebie porządek. Ponieważ dziewczynka nie ma ochoty na żadne sprzątanie, musi sprawdzić, czy rzeczywiście jest w tej kwestii wyjątkiem. Wspólnie ze swoją przyjaciółką, Marysią, odwiedza kilku sąsiadów, aby sprawdzić, czy rzeczywiście u...

Ponieważ dziewczynka nie ma ochoty na żadne sprzątanie, musi sprawdzić, czy rzeczywiście jest w tej kwestii wyjątkiem. Wspólnie ze swoją przyjaciółką, Marysią, odwiedza kilku sąsiadów, aby sprawdzić, czy rzeczywiście u każdego panuje taki wzorowy porządek. Przy okazji tych wizyt odkrywa, że utrzymywanie należytego porządku ma również swoje dobre strony. Małgosia znajduje wspaniałe rozwiązanie swojego problemu i godzi się na pewien kompromis, dzięki czemu wszyscy są zadowoleni.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=14&products_id=1100

vivi22 | 2012-10-15