W drodze do prawdy-jakiej?

Wydawnictwo: Quaestio
978-83-930320-7-5
zielony_kot

"Książkę można śmiało traktować jako przewodnik po epistemologicznych, teoretycznych i praktycznych kwestiach wiążących się z istotą poznania humanistycznego, przede wszystkim zaś- etnologii przełomu XX i XXI wieku. Rzecz czyta się dobrze, jako że jest równocześnie dobrze skonstruowana, jak i z polotem napisana. Paluch ma umiejętności majeutyczne, zachęca do podążania tropami przez siebie skonstruowanej opowieści o kulturze i nauce, z pełną przy tym świadomością, że jest to tylko jedna z możliwości."
Prof.dr hab. Wojciech Burszta

źródło opisu: Wydawnictwo Quaestio 2012