Myszka i ołówek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poczytaj mi mamo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Мышонок и карандаш
literatura dziecięca, myszka, kot
Galahad

Książeczka z serii "Poczytaj mi mamo" zilustrowana przez Katarzynę Witkowską uznaną i cenioną ilustratorkę, graficzkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 1965

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Mała głupotka dla dzieci, ale bardzo urocza.

Doracy | 2015-12-11

Jedna z moich pierwszych książeczek. Króciutka, w sam raz dla dzieci. Fajnie pokazuje jak to nawet w sytuacji podbramkowej warto nie tracić głowy. Dobry fortel wart majątek. Czytajmy z dziećmi a potem można fajnie o tym porozmawiać, myślę że wtedy mogą zapamiętać tę jakże cenną radę (ja w każdym razie zapamiętałam :))