Rytuały więzi małżeńskiej

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Odwołując się do starożytnych sekretów tantry, autorzy wskazują, jak przekształcić seks w pełen namiętności akt miłosny, a partnerstwo w harmonijną jedność dwojga ludzi. Podają praktyczne techniki umożliwiające intensywne przeżywanie zbliżenia miłosnego jako sacrum. I choć adresatami tej książki są mężczyźni, warto, aby zapoznały się z nią także kobiety bo wszyscy dowiedzą się z niej wiele o swojej fizyczności i seksualności.

bamborzata | 2016-11-17
Aga | 2015-11-24