Marsjanie i Wenusjanki Odżywianie i ćwiczenia

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Tytuł:  Marsjanie i Wenusjanki Odżywianie i ćwiczenia  Autor: Gray John  Wydawnictwo: ZYSK I S-KA  Rok wydania: 2004  Nr wydania: 1  ISBN: 8372986010Okładka: Miękka  Liczba stron: 404  Wymiary: 12x18cmOpis: W swojej kolejnej książce John Gray omawia zagadnienia związane z odżywianiem oraz ćwiczeniami fizycznymi prowadzącymi do uzyskania dobrego samopoczucia i wewnętrznej harmonii. Skupiając się na odmienności potrzeb kobiet i mężczyzn w tych dziedzinach, trafnie dostrzega i prezentuje rozmaite problemy emocjonalne, które kierują nastrojami, motywacją i namiętnością u obu płci. Gdy zrozumiemy współzależność między sposobem odżywiania się a dobrą kondycją fizyczną i umysłową, gdy docenimy znaczenie ćwiczeń, będziemy mogli wzbogacać swoje życie. Zaproponowany przez Graya program ćwiczeń oraz doboru odpowiednich pokarmów uwzględniający wymogi płci jest prosty i odpowiedni do każdego stylu życia, Stosując się do wskazówek zawartych w tym praktycznym poradniku, będziemy potrafili zapewnić sobie zdrowie oraz powodzenie w życiu osobistym.

Bożena | 2017-05-09
Przeczytana: 03 marca 2017