Piłka nożna od rozgrzewki do ostatniego gwizdka. Przewodnik

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Miliardy ludzi na całym świecie uprawiają i oglądają piłkę nożną – nasza książka stanowi wyczerpujący przewodnik po tej grze. Podaje proste do naśladowania wskazówki, które z pewnością poprawią umiejętności każdego młodego piłkarza, od podstaw obrony i ataku, przez bardziej zaawansowane techniki, aż do idealnego strzelania rzutów karnych i zrozumienia taktyki. Dodatkowo prezentujemy sylwetki największych piłkarzy wszech czasów, słynne drużyny i niezapomniane turnieje.
Wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć grać lub poprawić swoje umiejętności.
Praktyczne informacje o niezbędnym wyposażeniu. Niezwykłe zdjęcia, ilustrujące krok po kroku każdy aspekt tej dyscypliny sportu.
Porady i wskazówki pomagające opanować piękną grę.
W serii: „Golf”, „Koszykówka”, „Piłka nożna”.

Nie będę owijała w bawełnę, kompletnie nie znam się na piłce nożnej. Nie za bardzo się nią interesuje. Powiedziałabym nawet, że nudzi mnie ona. Jedyne mecze, które oglądałam z zapartym tchem to mecze na Euro 2012 i to tylko te, w których grała polska reprezentacja :) Ale mam w domu małego chłopca, który już teraz w wieku 4 lat ma pewne pociągi do piłki nożnej :) Bardzo lubi zarówno grać jak i oglądać mecze. Nie mam pojęcia czy tak mu już zostanie czy w przyszłości w ogóle go ten sport nie będzie interesował, ale mam nadzieję, ze przewodnik ten i tak mu się spodoba :)

W książce tej znajduje się cała masa przeróżnych ciekawostek, opisów gry, sztuczek, wyposażenia piłkarskiego, ilustracji, zdjęć, porad, wskazówek... Wszystko to oczywiście związane nie z czym innym jak z piłką nożną.

Na początku przeczytamy co to jest za sport, następnie dowiemy się wszystkiego o boisku, przygotowaniu do gry, różnych trikach piłkarskich takich jak podanie, gra głową, obrona bramki, osłanianie,...