Otaku numer 5 (czerwiec/lipiec 2007)

Cykl: Otaku (tom 5)
Wydawnictwo: Studio JG
czasopisma
luniaczek

W tym numerze czeka na was kolejna porcja starannie wysmażonych artykułów! Po pierwsze odpowiemy na odwieczne pytanie: Gdzie się bawić w Wakacje?. Uraczymy was dokładną listą, opisami, mapkami dojazdu i wszystkimi tymi szczególikami które pomogą wam brać udział we wszystkich wakacyjnych, mangowych imprezach. Wszystkim fanom komedii romantycznej opowiemy o naszych wrażeniach po lekturze nowej mangi wydawnictwa Waneko pt. Nie, dziękuje!, która po długim okresie wyczekiwania wreszcie ukaże się na przełomie maja i czerwca. W ramach nowych tytułów na polskim rynku będzie można przeczytać także o hicie od Anime-Gate czyli o mrocznym Ergo Proxy. Dla muzykomaniaków - gratka - sprawdzimy czy rzeczywiście Dir En Grey zdecyduje się przyjechać do Polski a wszystkim niekumatym wyjaśnimy czemu są jedną z najlepszych japońskich kapel. Dział gier postanowił przyjrzeć się czemuś co jest urocze i słodkie i tak właśnie otrzymaliśmy recenzje jednej z ciekawszych gier na PSP - mowa oczywiście o LocoRoco. Jakby tego było mało sumiennie odwiedzaliśmy pokazy przedpremierowe Opowieści z Ziemiomorza i poznawaliśmy wasze zdanie na temat filmu - z tych relacji powstał artykuł o plusach i minusach - a co z tego działania powstało? Przeczytacie sami.

źródło opisu: http://studiojg.pl/Magazyn_Otaku,245.htm?nr=5

• Matki i córki
  • Kaligula. Wyznania szaleńca
  • Powiedz życiu tak, Lili
  • Córeczki
  • Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
  • Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata

9 (2 ocen i opinii)
PS Kocham Cię na zawsze
Cecelia Ahern

7,79 (24 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

Anna H. Niemczynow

Córeczki
Adrian Bednarek

7,65 (37 ocen i opinii)
Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chödrön

8,57 (7 ocen i opinii)
Wilczerka
Katherine Rundell

8,33 (3 ocen i opinii)
Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie
KAFIR , Łukasz Maziewski

Piankowe niebo
Cathy Cassidy

7,5 (2 ocen i opinii)
Psychoza
Robert Bloch

7,4 (817 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!