Zmysłowy masaż

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Poradnik podpowie jak przygotować się do masażu, jak opanować sztukę dotyku i masażu zmysłowego. Obok olejki i ich wykorzystanie. Pozycja bogato ilustrowana...

Kamilkaa21 | 2014-05-23

Ciekawy nawet poradnik jak masować swojego partnera czy partnerkę. Bardzo fajnie zilustrowany z dodatkowymi opisami. Ja oceniłam go tak nisko być może dlatego że 3/4 rzeczy z tych sposobów i technik znałam :p [ po prostu praktyka tzn własne doświadczenia :D ] jedynie czego nauczyłam się i czeka do spróbowania do masaż dot. twarzy ;)

Aaa i świetny spis tzn ściągawka co do olejków do masażu - może się przydać na przyszłość :)

Natomiast dla początkujących masażystów w domowym zaciszu polecam :)

baju | 2015-09-03
Mohito_n | 2012-03-27