Tercet i inne historie

* Sam w domu
* Kobieta z Kasablanki
* Dzień sądu
* Kto Pigułką wojuje.

Wszystkie dla osób dorosłych.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/...»

Danway | 2012-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Na początek chciałbym podziękować Oficynie Wydawniczej RW 2010 za udostępnianie egzemplarza do recenzji.

Przedstawiona i przeczytana książka pokazuje dziwny trend w literaturze, że pisać i wydawać może każdy, jednakże nie każdy powinien z tego korzystać. Pan Grzegorz Krzyżewski, na co dzień żyjący w Irlandii, wygląda na człowieka ułożonego. Jednak jego teksty są zbyt infantylne i posiadające cały ogrom stereotypów, które jakoś do mnie nie trafiają. W jego opowiadaniach kobiety są szczupłe z wielkim biustem. Rozumiem, że to fikcja literacka, ale strasznie odrealniona, tak samo jak to że panie w opowiadań nie używają innej bielizny niż stringi.

Ramy akcji też jakieś takie odrealnione. Towarzystwo większość czasu spędza na piciu, zabawie i seksie. Pytanie skąd biorą na to pieniądze. Jest gdzieś mowa o pracy, tylko kiedy by ona miała być skoro do białego rana się bawią.

Ów zbiór opowiadań do mnie nie trafił. Nie wciągnął mnie także, o czym może świadczyć czas czytania 89 stron...

Katarzyna | 2014-09-02
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

Zbiór opowiadań o różnej tematyce, o większym lub mniejszym zabarwieniu erotycznym. Nie spodobały mi się więc nie polecam i nie potrafię zachęcić.

Wiesława | 2015-03-14
Kami | 2013-09-20
BoUnD | 2013-07-12
Na półkach: Teraz czytam
jessica | 2013-03-30
Książkowa-Fantazja | 2012-11-06
    Rok 2012
    Andrzej W. Sawicki, Romuald Pawlak, Agnieszka Hałas, Dawid Juraszek, Andrzej...