Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu. Przewodnik praktyczny

Wydawnictwo: Juka
978-83-7253-836-9
psychologia, pedagogika
ginger

Poradnik podejmuje w jasny i przejrzysty sposób temat organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu i stanowi zbiór porady praktyków dla dyrektorów przedszkoli oraz nauczycieli. W publikacji zamieszczono: - treści rozporządzeń i zaleceń MEN - informacje, które pomogą postępować zgodnie z przepisami MEN - porady ułatwiające wdrożyć zasady pomocy pedagogiczno-psychologicznej w...

W publikacji zamieszczono:
- treści rozporządzeń i zaleceń MEN
- informacje, które pomogą postępować zgodnie z przepisami MEN
- porady ułatwiające wdrożyć zasady pomocy pedagogiczno-psychologicznej w codziennej pracy.

Ułatwieniem w organizacji pracy są przykładowe arkusze IPET (Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny), PDW (Plan Działań Wspierających) oraz arkusze ewaluacji, upraszczające procedury dokumentacji.

źródło opisu: http://www.juka.edu.pl

źródło okładki: http://www.juka.edu.pl