Tsumego. Problemy życia i śmierci 6.-8. kyū

Tsumego jitsuryoku tesuto 6. 7. 8. kyū
839167498-3
gra go, sport umysłowy
sport

Zwiększyć siłę gry dzięki tsumego. „Co robić, by nauczyć się dobrze grać w go?” Jest wiele odpowiedzi na to pytanie, na przykład: czytać podręczniki z objaśnieniami, dużo grać, analizować partie zawodowców, grać partie szkoleniowe z nauczycielem. Jednak najlepszym sposobem na wyrobienie umiejętności analizowania (yomi) jest nauka tsumego. Możemy dzięki temu zwiększyć swoją siłę w środkowej...

Zwiększyć siłę gry dzięki tsumego.

„Co robić, by nauczyć się dobrze grać w go?”

Jednak najlepszym sposobem na wyrobienie umiejętności analizowania (yomi) jest nauka tsumego. Możemy dzięki temu zwiększyć swoją siłę w środkowej fazie gry, która decyduje o zwycięstwie.

Niniejsza książka zawiera podstawowe problemy tsumego, odpowiednie dla podanych stopni zaawansowania.

Uwaga: japońskie stopnie ku nie odpowiadają europejskim.

źródło opisu: Elay, 2006

książek: 2044