Ogródki działkowe
poradniki
Delur

Po co są działki? Kilkunastu badaczy różnych specjalności przez trzy lata rozmawiało z działkowcami Krakowa, Katowic i Wrocławia. W trakcie badań robili zdjęcia, nagrywali, zapełniali strony notatników. Owocem tej pracy jest niniejsza książka, w której znalazły się eseje, artykuły naukowe i projekty artystyczne ukazujące różne aspekty działkowego życia. Nie sposób w kilku sowach powiedzieć, po...

Nie sposób w kilku sowach powiedzieć, po co są działki.
Po lekturze tej książki można jednak spróbować wyobrazić sobie, co by się stało, gdyby nagle zniknęły.
Lektura tej książki to zaproszenie do tego, by o działkach pomyśleć inaczej i wejść na ścieżki dla wielu z nas dotąd ukryte.

źródło opisu: Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli 2012

źródło okładki: Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli 2012

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!