101 trików sexualnych

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
836015810X
poradniki

Od kiedy słynna księga Kamasutra dodarła do krajów cywilizacji zachodniej, hinduskie nauki w dziedzinie erotyki pomogły milionom kochanków w poprawieniu ich pożycia intymnego. W niniejszym zbiorze przedstawiamy 101 trików opartych na wiedzy erotycznej Kamasutry oraz wielu innych naukach, które doskonaliły późniejsze pokolenia. Dzięki nim można w pełni rozkoszować się seksem, poczynając od pierwszych pocałunków i uścisków, a kończąc na aktach trudniejszych i wymagających od partnerów więcej zaangażowania, jak doświadczanie rozmaitych fantazji i seksu w bardziej odważnych pozycjach czy prowadzenie śmiałych gier, w których każda para indywidualnie wyznacza granice..

ewela1216 | 2014-07-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014, Ślubne
Przeczytana: 03 lipca 2014

Książka nie powala wiedzą i informacjami, ale przyjemnie się ją czyta i może podsunąć do głowy kilka pomysłów, aby do związku nie wkradła się nuda.

Nemezis | 2013-09-26
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 26 września 2013

Poradnik dotyczący wszelkich aspektów związanych z seksem. Wiele ciekawych rad dla osób szukających swojej seksualności, zagubionych w sprawach intymnych. Mnóstwo ciekawostek i pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego. Serdecznie polecam zarówno do własnego użytku jak i na prezent.

Kinga | 2012-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2012

Niezbyt ciekawa pozycja. Nic zaskakującego, nowego, same oklepane schematy. Książka o tym, co zostało powiedziane już tysiące razy. Liczyłam na jakieś świeże spojrzenie na ten temat. Przeliczyłam się.

A te "101 trików" to delikatnie mówiąc, kłamstewko. Znajduje się tam może kilka - góra kilkanaście trików z prawdziwego zdarzenia.

LucySilverstein | 2013-07-11
Przeczytana: 02 lipca 2013

Książka nie jest rewelacyjna. Na tytułowych 101 trików, jest co najmniej 5 które są ciekawe, reszta jest oklepana...
Nie jest to pozycja, którą będę polecać.

naira2 | 2016-10-10
ChiHeng | 2016-04-16