Historia pewnego związku

Okładka książki Historia pewnego związku Danka Braun
Okładka książki Historia pewnego związku
Danka Braun Wydawnictwo: Prozami Cykl: Saga: Miłość, namiętność, pożądanie (tom 1) literatura piękna
Saga: Miłość, namiętność, pożądanie (tom 1)
Prozami
2012-11-06
2012-11-06
Danka Braun Namiętność erotyczny układ uczuciowe wzloty i upadki

Pierwsza z całej serii, hmmm może nie jest to pozycja godna polecenia, ale z braku laku można przeczytać. Delikatnie zaciekawia, jednak sama historia nie jest inna od reszty banałów.

Historia o słabej i płytkiej kobiecie będącej marionetką "ukochanego", który od początku jej nie szanował, ubliżał i traktował jak wycieraczkę.

Niestety jestem rozczarowana ...taki sobie obyczaj z wymuszoną akcją kryminalną

Niestety jestem rozczarowana ...taki sobie obyczaj z wymuszoną akcją kryminalną

To moja 6 książka tej autorki. I będzie ostatnia , głownie dlatego ze we wszystkich pozostałych pojawia się postać Roberta Orłowskiego. Pozostał mi taki niesmak po zachowaniu bohaterów i ich chorej relacji ze ze mam ochoty już więcej wgłębiać sie w ich losy. Ksiązke czyta sie dobrze i jest wciągajaca do pewnego momentu. Stąd 6 gwiazdek

Wciągająca historia, mam apetyt na kolejnych 5 tomów

Wciągająca historia, mam apetyt na kolejnych 5 tomów

Lepiej skończyć na tym tomie i nie iść dalej w las. Romas, jak romans. Historia dzieje się drutorowo, akcja z lat młodości Roberta i Renaty, gdy się poznali i łączył ich układ oraz w czasie teraźniejszym, gdy spotykają się przypadkowo po latach, z tego co pamiętam na jakiś imieninach (?). Tym razem to on zaczyna mieć obsesję na jej punkcie, bo lubi to czego mieć nie może. Kibicowalam Robertowi, ale nie warto mu kibicować. Uwiezcie mi na słowo, ten koleś to buc, lepiej nie czytać drugiej części i się o tym nie dowiadywać. Jak skończycie na pierwszej to będzie mile wrażenie na koniec ;)

Bardzo sympatyczny romans. Pewien bardzo niegrzeczny, ale zdolny, przystojny (jak zwykle u Danki) neurochirurg i spokojna, acz niezbyt efektowna księgowa. Cóż to za historia pełna emocjonujących zawirowań! Tylko dla kobiet, bo faceci zdechną z nudów lub ze śmiechu.

bardzo dobra książka

bardzo dobra książka

Bardzo infantylna. Książka dla śgospodyń domowych.

Bardzo infantylna. Książka dla śgospodyń domowych.

BARDZO WARTO przeczytać całą sagę. To kolejna książka, którą o mały włos bym przegapiła, bo odrzuca mnie od takich kiczowatych tandetnych okładek sugerujących tanią treść. Na całe szczęście dałam szansę pierwszemu tomowi i wciągnęło mnie całkowicie. W swojej kategorii, czyli obyczaj/romans, te powieści zdecydowanie zajmują pozycję na topie. Nie przegapcie też kilku innych książek tej samej autorki, które nazwałabym spin-offami - nie są częściami sagi właściwej, ale występują w nich bohaterowie znani z sagi.

• Audiobooki