Szydełkowanie. Ubranka i zabawki dla dzieci

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Wydawnictwo: Świat Książki
Adorable crochet for babies and toddlers
rękodzieło

- wzory samouczek instrukcje wykonania rzeczy dla najmłodszych - kocyki, sweterki, czapki, kapelusiki, buciki, zabawki itd. - Kurs szydełkowania dla początkujących Praktyczny samouczek dla wszystkich pań, które nigdy jeszcze szydełka w ręku nie miały i dla tych, które już szydełkują z zamkniętymi oczami. Pierwsze łatwo nauczą się, jak trzymać sam drucik, wykonać pętlę początkową, naprężyć...

- wzory samouczek instrukcje wykonania rzeczy dla najmłodszych
- kocyki, sweterki, czapki, kapelusiki, buciki, zabawki itd.
- Kurs szydełkowania dla początkujących

Praktyczny samouczek dla wszystkich pań, które nigdy jeszcze szydełka w ręku nie miały i dla tych, które już szydełkują z zamkniętymi oczami. Pierwsze łatwo nauczą się, jak trzymać sam drucik, wykonać pętlę początkową, naprężyć i narzucić włóczkę. Dla nich też przeznaczone są dokładne opisy, jak wykonać proste sploty. Panie szydełkujące od dawna znajdą tu mnóstwo trudniejszych i bardzo efektownych wzorów. Dzięki zawartym w książce instrukcjom, i młode, początkujące mamy, i babcie, bez kłopotu zrobią ładne i praktyczne cudeńka dla najmłodszych: sweterki, kapelusiki, sandałki, skarpetki, czapki, a nawet... włochaty pokrowiec na butelkę!.

stella5651 | 2015-08-20
Joanna Konieczna | 2014-10-27