Silverlight 4 w Działaniu

Wydawnictwo: Manning Publications Co.
Silverlight 4 in Action
Dariusz

Silverlight udostępnia nam całkiem nowe sposoby tworzenia bogatych aplikacji internetowych, a wersja Silverlight 4 dodaje wiele znaczących usprawnień do tej technologii. Silverlight 4 w działaniu to wyczerpujący przewodnik po budowaniu aplikacji przy użyciu C#. Przechodzi do działania od razu w rozbudowanym wstępie. W kolejnych częściach zawiera wiele ciekawych przykładów dotyczących...

Silverlight 4 w działaniu to wyczerpujący przewodnik po budowaniu aplikacji przy użyciu C#. Przechodzi do działania od razu w rozbudowanym wstępie. W kolejnych częściach zawiera wiele ciekawych przykładów dotyczących elastycznego układu, rozszerzania kontrolek, modelów komunikacji i wiązania, bogatych multimediów, animacji i wiele więcej.

Ta książka zajmuje się kwestiami praktycznymi związanymi ze stosowaniem wzorców, testowania i optymalizacji wydajności. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie związane z Silverlight.

Efektywne projektowanie interfejsów użytkownika przy pomocy MVVM
Budowanie aplikacji wykorzystujących usługi WCF RIA Services
Działanie poza przeglądarką, COM i niestandardowa otoczka okna
Pete Brown ma tytuł Microsoft Community Program Manager w zakresie technologii Silverlight i WPF. Pierwsze wydanie tej książki zostało napisane przez niezależnych programistów Chada Campbella i Johna Stocktona.

Dariusz | 2012-10-12
Na półkach