Chińska sztuka leczenia

Tłumaczenie: Maria Gromala-Rucka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice natury człowieka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Luna
Chinesische Heilkunst
zdrowie, medycyna

W ramach przeorientowania zachodniej medycyny akademickiej na naturalne metody leczenia, traktujące człowieka jako całość, sprawdzona chińska sztuka leczenia nabiera na Zachodzie coraz większego znaczenia. W tej książce, która w międzyczasie stała się dziełem podstawowym, prof. Stephan Pálos, jeden z najlepszych zachodnich znawców medycyny chińskiej, wprowadza zarówno laika, jak i fachowca w...

W tej książce, która w międzyczasie stała się dziełem podstawowym, prof. Stephan Pálos, jeden z najlepszych zachodnich znawców medycyny chińskiej, wprowadza zarówno laika, jak i fachowca w zakresie nauk medycznych w teoretyczne i praktyczne podstawy chińskiej medycyny.

źródło opisu: Wydawnictwo LUNA, 1993

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!