Versatile

Książkowa adaptacja scenariusza serialu telewizyjnego (PR I TVP) Blondynka Andrzeja Mularczyka. Atrakcyjna, niezależna i ... z problemami młoda pani weterynarz postanawia rzucić miasto dla prowincji. Tam trafia do kliniki i od razu musi stawić czoła lokalnej społeczności . Andrzej Mularczyk wymyślił i napisał scenariusz (również filmów Sami swoi, Droga, Nie ma mocnych, Kochaj albo rzuć, Dom) oraz Marek Ławrynowicz(autor słuchowiska W Jezioranach) BLONDYNKA jest pierwszą książką otwierającą serię MULARCZYK . W 2013 roku wydawnictwo przypomni najlepsze powieści pisarza i wyda premierową książkę pod roboczym tytułem SKRZYPCE PANA BOGA.

źródło opisu: Marginesy, 2012

źródło okładki: www.marginesy.com