Terapia dzieci i młodzieży. Metody i techniki pomocy psychopedagogicznej

Wydawnictwo: Impuls
poradniki

Książka omawia problematykę terapii dzieci i młodzieży w ujęciu zarówno teoretycznym, jak i praktycznym. Czytelnik znajdzie tutaj podstawowe wiadomości na temat różnych zaburzeń oraz praktyczne wskazówki, jak tą wiedzę wykorzystać w pracy z podopiecznymi. Poruszane zagadnienia dotyczą pomocy psychologicznej i pedagogicznej. W książce starano się omówić metody i techniki pracy, które mogą być stosowane do pracy zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą, a w wielu przypadkach są mało opisane w literaturze przedmiotu (np. metoda socjoterapii, metoda psychosyntezy, techniki dramaterapeutyczne, metody pracy z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się).

Dotta | 2012-11-10
livrer | 2013-02-10
Ada | 2013-02-02
Pasialdo | 2013-01-18
Ola | 2012-07-04
Na półkach: Chcę przeczytać, Psych...