Rewolucja 80/20

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Rewolucja 80/20 jak twierdzi autor dokonuje się obecnie w świecie gospodarki i ekonomii, polega na tym, ze prawdziwymi twórcami bogactwa nie są juz ogromne korporacje, lecz kreatywne jednostki. Największe zyski płyna nie z potęgi kapitału, ale z potęgi niezwykłych pomysłów i twórczego działania owych jednostek. Autor szczegółowo, krok po kroku, wskazuje, jak każdy z nas może włączyć się w ten nowy nurt.

smiler | 2011-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2011

Powiem szczerze, że spodziewałem się trochę więcej po tej książce. Myślałem, że będzie ona jedną z tych zakresu rozwoju biznesu/osobistego z konkretnie wypunktowanymi działaniami, a tu jawi się nam raczej zbiór myśli autora dotyczący działania zasady Pareto.

Bądź co bądź, pozycja obfituje w dużą ilość ciekawych spostrzeżeń i jasno przekonuje o słuszności skupiania się na najsilniejszych 20%... Można więc powiedzieć, że w swoim głównym nurcie nawiązuje po prostu do motywacji pozytywnej. Rzuciła mi ciekawe spojrzenie na pewne kwestie.

panek | 2014-05-13
PeterPan | 2015-09-19