Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może prowadzić taksówkę Romka! Na serię "Mały chłopiec" składają się tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura,...

Na serię "Mały chłopiec" składają się tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka, Dźwig Darka, Karetka Mietka, Ciężarówka Czarka, Bolid Bartka, Motor Marka i Taksówka Romka.

A dzisiaj propozycja dla najmłodszych "czytelników". Chciałabym Wam przedstawić Romka i jego taksówkę. Jest to jedna z bardzo wielu książeczek z serii "Mały chłopiec". Seria ta liczy sobie kilkanaście tytułów. Każda z książek zawiera krótki opis przeróżnych pojazdów oraz ich właścicieli / kierowców :)

Romek na przykład od lat jest taksówkarzem. Każdy poranek zaczyna w taki sam sposób czyli myje i tankuje swoją taksówkę. Następnie wyrusza na dworzec, aby zawieźć podróżnych tak gdzie tego sobie życzą. Kiedy odstawi na miejsca pasażera szuka oczywiście kolejnego klienta. Wszyscy zawsze są bardzo zadowoleni z usług Romka i jego żółtej taksówki :)

Książeczka ta przeznaczona jest zdecydowanie dla maluchów. Jej format sprawia, że jest bardzo poręczna i mniejsze dziecko z łatwością utrzyma ją w swoich rączkach. Sztywne kartki to kolejna rzecz dzięki której maluchy mogą poćwiczyć swoje rączki. Na pewno z przyjemnością pouczą się przewracania kartek :) Ale sztywne, tekturowe strony to...

J_85 | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016