Zgłosuj na książki roku 2017
83-03-02654-2
Beti

"Posiady pod Giewontem” „O carskiej kopalni złota i grupie dywersyjnej ‘Zakopane’ " z Ignacym Bujakiem „O ‘Janosiku’ drugiej wojny światowej" z Andrzejem Gąsienicą-Makowskim „O tragedii na Zamarłej Turni i medalu olimpijskim" z Jerzym Ustupskim „Trochę marzeń, trochę wrażeń, o właścicielach Zakopanego" z ich praprawnuczką Heleną Homolacs „Dziewczyna z gór. O słynnej kurierce tatrzańskiej...

"Posiady pod Giewontem”
„O carskiej kopalni złota i grupie dywersyjnej ‘Zakopane’ " z Ignacym Bujakiem
„O ‘Janosiku’ drugiej wojny światowej" z Andrzejem Gąsienicą-Makowskim
„O tragedii na Zamarłej Turni i medalu olimpijskim" z Jerzym Ustupskim
„Dziewczyna z gór. O słynnej kurierce tatrzańskiej Helenie Marusarzównie"

źródło opisu: spis treści

Beti | 2012-10-09