Szczęście. Jak kochać i być kochanym

Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek
Wydawnictwo: G+J
Sex & the Erotic Lover
978-83-7778-021-3
poradniki
JASKIERKA57

Odkryj magię seksu i miłości! Dzięki metodom zawartym w poradniku „Szczęście” wzbogacisz swoje życie erotyczne i nauczysz się łączyć miłość z seksem. Rozwiniesz się duchowo i osiągniesz spełnienie we wszystkich dziedzinach życia. - Czy istnieje sposób na osiągnięcie miłosnej ekstazy niezależny od trwania związku? - Czy można na nowo wskrzesić pociąg seksualny do długoletnich partnerów? -...

Odkryj magię seksu i miłości!

- Czy można na nowo wskrzesić pociąg seksualny do długoletnich partnerów?
- Czy problemy w życiu we dwoje można rozwiązać dzięki czarodziejskiej sztuce seksu?

Naucz się technik masażu i stosowania olejków eterycznych, a także wizualizacji w celu pogłębienia więzi z osobą, którą kochasz. Poznaj medytacje dla par oraz metody, które pozwolą na nowo rozbudzić miłość i odkryć tajemnice idealnego życia erotycznego.

Mabel Iam jest uznaną psychoterapeutką i autorką kilkunastu cenionych poradników, m.in. „Miłości”. Prowadzi warsztaty i seminaria dotyczące seksu i związków, technik taoistycznych oraz wizualizacji. Publikuje artykuły w prestiżowych czasopismach. Poradnik „Szczęście” był nominowany do Latino Book Award.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Majka | 2016-12-22

takie sobie. Nie do końca tego się spodziewałam