Konie i jazda konna. Praktyczny poradnik

Wydawnictwo: Kluszczyński
flora i fauna

Poradnik zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat budowy, żywienia, pielęgnacji i chorób konia, przedstawia końskie oprzyrządowanie i dobrą stajnię, pomaga wybrać kompetentnego instruktora, porusza sprawę kupna i transportu własnego wierzchowca.

Samaneri | 2014-03-31
Przeczytana: 11 października 2011

Faktycznie książka dość przeciętna, nie znajdzie się w niej informacji nadzwyczajnych, ot podstawy. Myślę, że dobra dla osoby początkującej, ale nie całkiem "zielonej".

Niezapominajka | 2013-11-22

Minus bo język jest bardzo niezrozumiały, taki "fachowy" -,-

Wiktoria | 2013-11-25
Przeczytana: kwiecień 2009

Poradnik jakich wiele. Ani gorszy, ani lepszy, po prostu przeciętny. Dla początkującego jeźdźca momentami może być trudny w odbiorze jeśli nie zna się podstawowych pojęć. Z drugiej strony ten, kto posiadł już pewne umiejętności nie znajdzie tam wiele nowych wiadomości.
Tym niemniej dość ładne wydanie sprawia, że może to być niezły prezent dla "młodego" koniarza.

oliwia | 2013-04-04

super cool rzecz tak mysle

aga178 | 2014-11-15
Przeczytana: 11 sierpnia 2013