Haiku Brzóski

Wydawnictwo: Nie Pytaj
poezja

W Posłowiu Marcina Świetlickiego czytamy: "W trzech linijkach można zawrzeć wszechświat z okolicami. I Brzóska to potrafi”. Nie można lepiej zarekomendować tej poezji - dowcipnej, refleksyjnej, mądrej i pięknej. Doczekaliśmy się wydania zbiorowego, w którym na prawie 370 stronach lśnią perełki poetyckiej zwięzłości. Jest to pierwsza książka z limitowanej serii Wydawnictwa Nie pytaj (www.niepytaj.pl). Brzóska haiku prezentował światu w małych dawkach niejednokrotnie, między innymi na płycie Haiku Fristajl, z udziałem Stanisława Soyki, Marcela Adamowicza, Wojtka Chołaścińskiego, Roberta Usewicza i Krzysztofa Janika.

źródło opisu: http://www.niepytaj.pl/wydawnictwo.html

źródło okładki: http://www.niepytaj.pl/wydawnictwo.html

trycha | 2014-02-25

Chyba bardziej dla fanów totartu niż haiku.

| 2016-11-10
Qpsohn93 | 2016-09-25