Kulturystyka dla każdego

Tłumaczenie: Lukasz Rodziewicz-Cygan
Wydawnictwo: Siedmioróg
Entrainement Athletique
poradniki

Książka adresowana jest zarówno do trenerów, nauczycieli i sportowców zajmujących się tym sportem wyczynowo, jak i do amatorów. Wszyscy, którzy pragną poznać tajemnice prawidłowego rozwoju fizycznego i skuteczne metody budowania harmonijnej muskulatury, znajdą tu wiele pomocnych informacji, dotyczących m.in. ćwiczeń, organizowania treningów i optymalnej diety.

maszynistaGrot | 2015-11-15

Choć osobiście preferuje sporty wydolnościowe jak bieganie, rower czy pływanie to jednak muszę docenić tę publikacje. Bardzo duży zestaw różnych ćwiczeń siłowych (z rysunkami) - prawie 180, z czego większość do wykonywania za pomocą najprostszych przyrządów - hantli, sztangi i ławeczki. Bardzo przydatna książka szczególnie dla tych co trenują w domu zamiast w profesjonalnej siłowni.

Arakus | 2014-04-21

Jedna z lepszych pozycja, jeśli chodzi o zasób ćwiczeń, prostotę opisu, zastowania i przedstawienia zaangażowanych części ciała. Graficznie słaba, co jednak nie przeszkadza w przekazie wiedzy treningowej.

kruchy12345 | 2014-09-24
Pqnik | 2014-05-08