Unisono w wielogłosie (3)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Unisono w wielogłosie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: GAD Records
978-83-61637-18-9
Niemen, muzyka, kultura rocka, rock, jazz
muzyka
Agnieszka

Czy o kulturze rocka można pisać ciekawie? Można! Kolejny już tom z serii „Unisono w wielogłosie” (poprzednie dwa są wyprzedane!) to dokumentacja kolejnej już konferencji, organizowanej przez Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Opolskiego w tułowickim pałacu Frankenbergów. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie na równych prawach spotykają się naukowcy zainteresowani muzyką rockową, fani i muzycy. Rozmawiają, dyskutują, przedstawiają fascynujące teksty. Teraz zbieramy je w jednym tomie – dział „Unisono” o czterech wielkich płytach muzyki rockowej, a „W wielogłosie” m.in. o polskiej muzyce rockowej lat 80. w filmach, okładkach firmy Hipgnosis czy relacjach twórczości Niemena i Kaczmarskiego.

źródło opisu: http://gadrecords.pl

źródło okładki: http://gadrecords.pl/ksiazki/unisono-w-wieloglosie-3/