wolverine, marvel
komiksy
angielski
Wkp

3 historie o Wolverinie:
1)Wolverine & Gambit: Victims, part II: In Deep - Gambit w Londynie szuka mordercy przyjaciela, a wszytsko wskazuje na to, ze zabił go Wolverine!
2)Dreams of Gore: Phase One - Kontynuacjia Weapon X! Wolverine zaczyna przypominać sobie przeszłość!
3)Wounded Wolf - Ranny Wolverine i mała dziewczynka w zimowej historii!

źródło opisu: Własne, na podst, spisu treści

źródło okładki: marvel.com

Isil | 2013-11-18

Ocena jest za historię ,,The Body Shop" świetną i klimatyczną

Wkp | 2012-10-10

Całkiem przyzwoita pozycja komiksowa. Dla fanów Wolviego rzecz absolutnie konieczna do przeczytania.

Pierwszy z komiksów, choć stanowi drugą część opowieści o Wolviem i Gambicie, śmiało można przeczytać nie znając jej początku. Streszczenie jej bowiem zawarte jest w przedstawionej tu historii, a całość jest naprawdę intrygująca. Ale co się dziwić - odpowiedzialni za nią są Jeph Loeb i Tima Sale, a tych prace tych panów (Batman: Halloween, Superman: For All Seasons i masa innych) to zawsze perełki.

Drugi komiks to historia jeszcze lepsza. Wolvie powraca do Kanady, do centrum projektu Weapon X i zaczyna doznawac przebłysków przeszłych zdarzeń.

A na koniec czeka nas prawdziwa perełka, wisienka na tym torcie. Świąteczna historia O Wolviem muszącym stawić czoło właśnie stworzonej Lady Deathstrike! Scenariusz Chrisa Claremonta (Wolverinea) i rysunki Barry'ego Windsora-Smitha (Weapon X). Super!