Zgłosuj na książki roku 2017

Zarys historii i rozwoju mediów. Od malowideł naskalnych do multimediów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Akademii Pedagogicznej w Krakowie
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7271-105-4
media
JoAnna

Przydatne kompendium wiedzy o mediach, polecane zwłaszcza studentom dziennikarstwa. Autor przedstawia najważniejsze wynalazki, udoskonalające komunikację medialną w szerokim kontekście historycznym i społecznym. Praca zawiera też zestawienie chronologiczne ważniejszych wydarzeń w historii mediów oraz tematy samodzielnego przemyślenia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoap.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoap.pl

Michał Głowacz | 2018-01-09

Mała (raptem 160 stron), zwięzła książeczka historyczna. Tematyka zgodna z tytułem. Na końcu książki umieszczono dobrze opracowane, przydatne kalendarium. Jak najbardziej polecam zainteresowanym, z tym zastrzeżeniem, że w żadnym wypadku nie jest to sążniste, wyczerpujące studium, a tylko pobieżny szkic.

halunke | 2015-08-28
tomchr | 2013-09-24