Pomaganie męczy: wypalenie w pracy zawodowej

Tłumaczenie: Kazimierz Pietruszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Probelmy Współczesnej Psychoterapii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Helfen macht müde
Dorcia82

Książka adresowana jest do terapeutów, ale nie tylko. Skierowana jest do wszystkich osób, które zawodowo lub bezinteresownie poświęcają się innym ludziom, wspierając, doradzając, wychowując, terapeutyzując, lecząc, opiekując się, ucząc i pielęgnując innych. Są to między innymi:: psychologowie i psychoterapeuci, psychiatrzy i lekarze innych specjalności, pielęgniarki i salowe, fizjoterapeuci, nauczyciele, pedagodzy, pracownicy socjalni, księża, policjanci, prawnicy, ludzie, którzy zajmują się fizycznie lub psychicznie upośledzonym członkiem rodziny.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne