Tarot prosty i skuteczny+karty

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii

Karty opisane są w tej książce w sposób jasny i przejrzysty. Liczne przykłady ciekawych rozkładów pomagają nawiązać dialog z Tarotem. Piękne tradycyjne karty z czytelną symboliką i krótką podpowiedzią interpretacji na każdej z nich są prawdziwą pomocą w zrozumieniu talii. Talii 78 kart, które tworzą całościowy opis ludzkiego losu. Ta książka to podstawowy podręcznik dla początkujących i prawdziwa perełka w zbiorach wytrawnych tarocistów.

Jest to małego formatu, cienka, 100-stronicowa książeczka, do której załączone są karty. Omówiono w niej podstawowe znaczenia Wielkich i Małych Arkanów Tarota oraz przedstawiono 41 różnych rozkładów do analizy różnych sytuacji i problemów życiowych. Wystarczy wybrać najbardziej pasujący układ i odczytać napisane na kartach znaczenia, uwzględniając ich pozycje proste lub odwrócone. W "Tarocie prostym i skutecznym" znajdziecie także dekalog każdego szanującego się tarocisty, a także porady dotyczące pory i czasu wróżb. Autorka podkreśla, by nie traktować tej książki jako zbioru pasjansów.
Tarot może służyć do bardzo różnych celów, być pomocny w rozstrzyganiu problemów życiowych, ułatwiać podjęcie decyzji, można dzięki niemu zajrzeć w przyszłość i poznać swoje wnętrze, doskonale nadaje się do diagnozy i analizy psychologicznej, a nawet do pracy z głębokimi pokładami psychiki - podświadomością i nadświadomością. Polecam zainteresowanym.

Maximo | 2013-09-28
Justyna | 2011-06-23