Getting Gabe

Getting Gabe
9781920501266
angielski
_Harper_

Unaware he has werewolf DNA, Gabriel is stunned to learn after an attack that not only will he change into a wolf but that two fae warriors are his mates. Now he has to help his men find the scientist who is creating the mutants before his new formula hits the streets.

źródło opisu: http://amberkell.wordpress.com/book-list/

źródło okładki: http://amberkell.wordpress.com/book-list/

Lilah | 2013-01-17
Przeczytana: 15 kwietnia 2012

Zawsze, ale to zawsze mam słabość do bliźniaków, którzy zakochują się w jednej i tej samej osobie. Vien i Viell, choć wyglądem identyczni, to pod względem charakteru noc i dzień. Gabe'owi, mimo wszelkich zawrotów i niespodziewanych wydarzeń, udało się jakoś pogodzić to wszystko z miłością do dwóch fae (ach te noże w cholewkach butów...) Polecam.